Competitie

TC Arcen speelt met verschillende teams in de competitie. Met name de vrijdagavond is een drukke competitieavond. Er wordt dan ook op beide sportparken getennist.

Klik hier voor de wedstrijden, uitslagen en standen op de site van de KNLTB.

Teams Voorjaarscompetitie 2021

Dames 1 Donderdagavond

Lotte Janssen-van Rijswijck (C)
Karin Hoogveld
Danielle Pingen
Jolanda Kollee
Yvette van Rijswijck

Dames 2 Donderdagavond

Ingrid Raijer (C)
Imke Geuke
Anne-Marie Vervoort
Karin van Dijk
Fieke Janssen
Nina Krockow
Sandra Kipshoven
Rianne Woodford
Jackie Hendrix

Gemengd Dubbel 17+ 1 Donderdagavond

Bram Hoogveld (C)
Giovanni Kogeldans
Lotte Hoogveld
Esther Deenen

8-9 Donderdagavond

Rene Gooren (C)
Kees Labrijn
Frank vd Staij

Heren 50+ 1 Vrijdagmiddag

Stan van Gendt (C)
Piet van Giesen
Toon Drissen
Fred Seuwen
Coen van Gasselt
Jan Rheiter
Ad v.d.Schoot
Chris Reutelingsperger (v.d. Kampstraat)

 

Gem 17+ 1 Vrijdagavond Arcen

Marrigje vd Beek (C )
Irma Vullings
Joost Clevis
Bas van Giesen
Niels van Oers

Gem 17+ 2 Vrijdagavond Arcen

Lovely Brinkhaus
Maud hendrikx
Nadia Verspaij
Davy Verhaegh
Max Kessels
Jordi Clabbers

Gem 35+ 2 Vrijdagavond Arcen

Lon Albers (C)
Heleen Kool Mai Hendriks
Paul Albers
Jan van Boven

 

Gem 35+ 3 Vrijdagavond Arcen

Annemiek Holla
Petra Rayer
Ingrid rayer
Jos Clabbers (C)
Vincent Braam
Frans Theunissen

Heren 1 17+ Vrijdagavond Arcen

Bob Kipshoven (C)
Martijn Peters
Daan Reutelingsperger
Max Marcelissen

Heren 1 35+ Vrijdagavond Arcen

Hans Reutelingsperger (C)
Marc van Eijndt
Robbie Woodford
Jamie Woodford
Maurice Houben
Barry Ketels
Sjaak Haelermans

Gem 35+ 1 Vrijdagavond Lomm
(of Arcen als er plaats is)

John vd Hombergh (C)
Stan van Gendt
Stefan Hermans
Felix Smets
Joyce Houben
Marion Hegger
Ankie Lamers
Angelique Kersten

Dames 1 Vrijdagavond Lomm

Jose Theelen (C)
Angelique Houben
Vivian in t Zandt
Judith Clabbers
Melanie Peeters
Floor Schreven

Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

Yvan Rongen (C)
Sven Rongen
Ludo van Elk
Bram van Osch